KOZMETİKTE GELECEK - NE ÜRETMELİYİZ?

Değerli Kozmetik Sektörü Paydaşları,

Kozmetik sektörü dinamik ve yenilikçi yanı ile her dönem canlılığını koruyor.

Türk kozmetik üreticileri trend takibi ve adaptasyonu konusunda yüzlerce çeşit ürün ile dünyanın bir çok ülkesine ulaşabiliyorlar. Kozmetik Üreticileri ve Araştırmacıları Derneği (KÜAD) olarak, kozmetik üreticilerimizin trendleri takip ederek sektördeki lider konumunu korumak için öneriler sunmak, sektördeki güncel durumlar ve gelecek trendleri hakkında yeni bakış açıları kazanmalarına yardımcı olmak amacıyla “Kozmetikte Gelecek” Konsepti ile "1. Ne Üretmeliyim Zirvesi"’ni yapmaya karar verdik. Geleneksel hale getirmeyi hedeflediğimiz bu zirve ile, katılımcılar ayrıca diğer üreticiler ve marka sahipleriyle bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunabilecekler ve iş birliği yapabileceklerdir.


Bu zirve, sektördeki güncel trendleri ve tüketicilerin isteklerini anlamak, pazarlama stratejileri, fiyatlandırma, ürün kategorileri, malzemeler ve ambalajlama gibi konularda fikir sahibi olmak isteyenler için bir fırsat sunmaktadır. Sürdürülebilirlik konusunda da bilgilendirici konuşmalar yapılacak ve sektördeki sürdürülebilirlik trendleri hakkında bilgilendirme yapılacaktır. Ayrıca, katılımcılar sektördeki sürdürülebilirlik açısından yapılabilecek iyileştirmeleri ve yenilikleri öğrenecekler.

Konuşmaları ile katkıda bulunacak olan ürün geliştirme uzmanları, pazarlama uzmanları, ambalajlama uzmanları, sürdürülebilirlik uzmanları, marka sahipleri ve tüketici trendleri uzmanları bu zirve katılımcılarına geniş bir vizyon katacaklardır. Ayrıca, pazar araştırma şirketlerinin kozmetik pazar verilerini sunmaları da sağlanacaktır.

Kozmetik Üreticileri ve Araştırmacıları Derneği (KÜAD) olarak ülkemiz kozmetik sektörüne değer katacak bu etkinliğe tüm üreticilerimizi, marka sahiplerimizi, araştırmacılarımızı ve diğer tüm paydaşlarımızı davet ediyoruz.

Zirve Sponsorluk Dosyası